Biotics, vysoce kvalitní probiotika a prebiotika s vitamíny pro obnovu přirozené funkce střev, 800g

Značka: NAF
1 699 Kč
Skladem do 3. pracovních dnů
Tato jedinečná kombinace prebiotik a probiotik je navržena tak, aby podporovala přirozenou mikrobiální repopulaci střev. Obsahuje živé kvasinky, které prokazatelně podporují zdraví koňských střev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato jedinečná kombinace prebiotik a probiotik je navržena tak, aby podporovala přirozenou mikrobiální repopulaci střev. Obsahuje živé kvasinky, které prokazatelně podporují zdraví koňských střev.

Prebiotickými složkami jsou frukto-oligosacharidy, které podporují růst mikroorganismů v přirozené, udržitelné formě v trávicím traktu a umožňují tak prospěšným bakteriím množit se nad škodlivými bakteriemi. Kromě toho jsou frukto-oligosacharidy nestravitelné enzymy, a proto se bezpečně dostanou do zadního střeva.

Probiotické složky jsou přítomny jako zapouzdřené živé kvasinkové kultury. Ty jsou odolné vůči působení žluči, a proto mají schopnost projít bez poškození žaludkem až do tlustého střeva. Zde fungují v synergii s prebiotickými složkami, aby podpořily zdravé, přirozené a normální trávicí funkce.

Biotics je ideální receptura pro pracující soutěžní a výkonnostní koně, koně zotavující se z antibiotické terapie a mladá hříbata náchylná k průjmům, z nichž všichni mohou být náchylní k mikrobiálním potížím a následně k trávicí nerovnováze.

Složení:  Sušená syrovátka, elecampane, pivovarské kvasnice, frukto-oligosacharidy (6 %), řepkový olej, chlorid sodný
 

Doplňkové látky na 1kg:
Konzervanty: Kyselina fumarová (1a297) 300 mg
Aminokyseliny: L-Glutamin (3c451, produkovaný Corynebacterium glutamicum NITE BP02524) 20 000 mg
Posilovač stravitelnosti: Saccharomyces cerevisiae CNCM I-4407 (4b1702) 4,0 x 1011 cfu


Analytické složky: Hrubý protein 16,8 %, hrubé oleje a tuky 3,4 %, hrubý popel 7,4 %, hrubá vláknina 0,9 %, sodík 0,5 %

Krmný návod: Podávejte Biotics jako krátkou kúru, když se objeví známky střevní nerovnováhy nebo po antibiotické léčbě. V případě potřeby může být také podáván preventivně.

Koně a poníci g denně:
Dny 1–3: 60g
Dny 4 – 7:  30g
Udržovací dávka: 30g
Hříbata: 30g

Balení: kyblík 800g

Balení vystačí přibližně na 30 dní.

Věděli jste?

Jaký je rozdíl mezi práškem NAF Biotics a NAF Instant Biotics? NAF Biotics je směs probiotických živých kvasinek v kombinaci s prebiotiky pro podporu zdravé a stabilní střevní flóry. Prášková forma je ideální pro každodenní krmení. NAF Instant Biotics nabízí rychle působící, vysoce koncentrovaný booster prebiotik a probiotik ve snadno použitelné perorální stříkačce. Instantní verze je vhodná zejména v akutních případech nebo tam, kde je potřeba rychlé dodatečné podpory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: