Dromy Gastroline 3000 g

Tip
Značka: Dromy
1 079 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Pro podporu a obnovu střevní mikroflory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Symbiotický komplex živých kvasinkových kultur a prebiotik sloužící k obnově a regeneraci přirozené rovnováhy střevní mikroflóry.


Probiotický kmen Sacharomyces cerevisiae ®1026  - Yea Sacc  využívá škodlivé látky způsobující nadměrné překyselení trávícího traktu, čímž vytváří ideální prostředí pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganizmů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky. Zažívací trakt koně na vysoké dávky koncentrovaných krmiv není uzpůsoben, čímž se dostáváme do rozporu s využitím koně pro vrcholový sport. Doplňkové krmivo celkově obnovuje a udržuje optimální prostředí v trávicím traktu, umožňuje maximální využití složek krmné dávky, zlepšuje chuť k příjmu potravy a trávení vlákniny zejména u starších koní.


Gastroline přispívá k vybalancování těchto nepoměrů u sportovních koní a pomáhá minimalizovat negativní vliv na trávicí trakt.
Je současně zdrojem vysoce vstřebatelného, biologicky aktivního vápníku a také významným zdrojem důležitých minerálních látek a stopových prvků nezbytných pro celkové zdraví organismu.
Doplňkové krmivo je určeno k redukci a prevenci stresových reakcí gastrointestinálního aparátu.
Ochrana povrchu žaludeční sliznice a neutralizace žaludečních kyselin s pomalým nástupem účinku a s prodlouženým působením, pomáhá eliminovat problémy žaludečních vředů.
Díky speciální struktuře má doplněk výbornou schopnost dlouhodobě regulovat hladinu žaludečních kyselin a tím podpořit začátek správného zažívání.

Doporučujeme užívat: 

průjmová i zácpová onemocněníantibiotická terapie, onemocnění trávicího traktu, po-kolikové stavy, regenerace žaludeční sliznice, podpora léčby žaludečních vředů, omezení stresových situací – způsobených přesuny na závody, výcvik, odstav hříbat, posílení imunity před zahájením sportovní sezóny.

Obnova mikrobiálního prostředí trvá 4 - 6 týdnů, užívání by nemělo být kratší, než je tato doba.

Složení: 

Lithothamnium (11.03. zvápenatělé mořské řasy),
Alltech YEA-SACC ®1026 Saccharomyces cerevisiae CSB 493.94,
lněné semeno extrudované, bylinná směs, ascophylum nodosum, Yucca shidigera extrakt.


Zootechnické doplňkové látky v 1 kg: látky zvyšující stravitelnost, stabilizátory střevní flóry:


Saccharomyces cerevisiae CBS 493,94 - 6,67x1010CFU/1 kg.

 
Doporučené dávkování:


75g denně do krmné dávky pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg.

Vhodné dávku rozdělit do ranního a večerního krmení.

Balení: 
3000 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: