Dromy Jitrocelový sirup 1000 ml

Značka: Dromy
480 Kč
Skladem

Bylinný sirup pro koně, psy a kočky, s obsahem vitaminu C pro problémy horních cest dýchacích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jitrocelový sirup je přírodní prostředek pro koně obsahující komplex biologicky aktivních látek určených pro problémy horních cest dýchacích.


Je vyroben tradičním způsobem z extraktu listů jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata). Jedná se o léčivou bylinu, působící proti kašli. Má protizánětlivé a antibiotické účinky, které jsou způsobeny přítomností glykosidu jménem aukubin, kterého se využívá i k léčbě vředových chorob žaludku, dvanáctníků i tlustého střeva.


Tyto látky mají ochranné a sekretolytické účinky a současně zmírňují podrážděnou sliznici. Zevně se využívá působení proti baktériím při hojení ran a povrchových zánětech pokožky. Takto působí pouze tekuté extrakty připravené za studena nebo čerstvá šťáva z listů.

Jitrocelový sirup obsahuje vysoký podíl jitrocelového výtažku & vitamin C. Pro svou širokou působnost se využívá především na problémy horních cest dýchacích. Jitrocelový sirup je osvědčený prostředek při léčbě, ale i prevenci. Účinné látky snižují vazkost hlenu a napomáhají jeho odstranění.

Přípravek usnadňuje vykašlávání, ztekucuje husté hleny, zklidňuje podrážděnou sliznici dýchacích cest a zmírňuje tak dráždění ke kašli. Jitrocelový sirup působí protizánětlivě, snižuje intenzitu kašle, působí antisepticky i dezinfekčně. V kombinaci s vitamínem C podporuje imunitní systém organismu, zvyšuje obranyschopnost a odolnost vůči infekcím, zejména virovým.

 

Složení: 


glukozofruktozový sirup, stand. extrakt Plantago lanceolata, vitamin C, kyselina citrónová.

Dávkování:

  • v případě prevence 1x měsíčně po dobu 14 dnů.

Koně: 30 - 50 ml na den pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg.
Psi: pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg: 

  • k prevenci 5 ml denně 
  • ke zlepšení kondice: 3 x 5 ml denně

Kočky: pro kočku o hmotnosti 5 kg: 2,5 - 5 ml denně. 

Balení: 1000 ml.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: