Easy breathing liquid pro zklidnění dýchacích cest, 1l

Značka: NAF
1 349 Kč
Skladem do 3. pracovních dnů

Easy Breathing Liquid je navržen tak, aby zlepšil výživu koní znovuzavedením přírodních bylinných kombinací za účelem podpory zdraví plic.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Easy Breathing Liquid je navržen tak, aby zlepšil výživu koní znovuzavedením přírodních bylinných kombinací za účelem podpory zdraví plic.

Easy Breathing Liquid využívá tradiční bylinné prvky k udržení zdraví dýchacích cest ve snadno použitelné vysoce chutné směsi, kterou koně rádi přijímají.

Respirační stres je běžnou součástí života moderního koně. Ustájení, píce a krmivo, to vše může být zdrojem prachu a spór plísní, které se hromadí v organizmu a dráždí citlivou výstelku plic a dýchacích cest.

Ve volné přírodě měli koně volný přístup k široké škále bylin, keřů a stromů, které si mohli sami vybrat podle svých požadavků. Vzhledem k omezené druhové variaci na moderních pastvinách to již není možné.

Easy Breathing Liquid je vhodný pro udržení zdravých plic u všech koní a poníků. Pro optimální funkci plic vhodně kombinujte s NAF Respirator Boost nebo Respirator prášek.

Doplňkové krmivo pro koně.

Složení: Voda, chlorid hořečnatý, glycerin

Doplňkové látky na 1 litr: Senzorické: Anýz 137 ml, česnek 110 ml

Analytické složky:  Hrubý protein 0,8 %, hrubé oleje a tuky 1,0 %, hrubý popel 0,1 %, hrubá vláknina <0,1 %, vlhkost 83,3 %, sodík 0,05 %

Krmný návod: Přidávejte do denní krmné dávky, abyste podpořili regenerační schopnost plic vašeho koně při zvýšeném výskytu prachu nebo pylu.

Koně a poníci v ml za den:

Iniciační dávka: 50ml

Udržovací dávka: 20-30ml

 

Balení: láhev s dávkovačem 1 l

Balení vystačí přibližně na přibližně 30 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: