O nás

Našim původním cílem byl prodej specializovaný na dodání všeho, co je potřeba pro kvalitní výživu koní. Protože víme, jak těžké je zajistit individuální požadavky každého jednotlivého koně, je naším cílem dodat zákazníkům širokou škálu kvalitních krmiv a krmných komponentů, tak aby si každý mohl vybrat to pravé pro něj.

Postupně se však naše nabídla rozšiřovala o jezdecké vybavení a nyní jsme již stabilním dodavatelem všeho pro jezdce a koně. V našem sortimentu naleznete prověřené značky krmiva jako je Hoveler, Spillers, LaSard, Derby, Mikrop, Naf, Steifel a mnoho dalších. Z jezdeckého vybavení dodávame značky jako je Waldhausen, Casco, Kentucky Horsewear, Kentaur a další. Pokud jste v našem sortimentu nenalezli to, co zrovna hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme. 

Postupem času došlo i na kamennou prodejnu. Naše sídlo se nachází v Holešově na adrese Sokolská 506, kde si můžete vaše objednávky vyzvednout osobně, nebo navštívit prodejnu. Sklad se snažíme neustále zásobovat čerstvým zbožím a novinkami, tak abychom vám byli schopni dodat zboží co nejdříve bez zbytečného čekání. 

Kvalitu výrobků, které nabízíme, neustále prověřujeme s našimi vlastními koňmi, kteří jsou ať už aktivními sportovci nebo koňští senioři v důchodu. Jejich spokojenost je nám prioritou. 

 

 

Poradenství 

Nevíte si rady s výběrem toho správného krmiva? Nedaří se vám dostat vašeho koně do té správné kondice? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem po zhodnocení celostních požadavků vašeho koně.