Super Mag, minerální liz s hořčíkem, vápníkem a fosforem (Balení 3 kg)

Značka: S.I.N. Hellas
329 Kč
Skladem

Minerální liz s hořčíkem, vápníkem a fosforem SuperMag.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální liz s hořčíkem, vápníkem a fosforem SuperMag.

 

Minerální doplňkové krmivo pro koně, skot, ovce a kozy.


Hořčík je vysoce důležitou minerální látkou, která se ukládá nejen ve svalech, ale společně s vápníkem a fosforem také v kostech (cca. 12% veškerého hořčíku v těle) a v zubech. Hořčík platí za klíčový prvek při tvorbě svalové hmoty, při metabolismu svalů a tím i pro zdravou funkční svalovou hmotu.

Solný liz SuperMag je svou speciální kombinací hořčíku, vápníku, fosforu a dalších minerálních látek ideálním prostředkem pro dodání hořčíku při jeho zvýšené potřebě. Ta nastává často u mladých zvířat, při stresových situacích, u starších zvířat nebo u zvířat citlivých na změnu počasí.

Dostatečného zásobování hořčíkem není často dosaženo základní výživou. SuperMag je tedy skvělým prostředkem, jak zajistit rovnoměrné dlouhodobé zásobování hořčíkem, zejména u pastevních chovů.

Analytické složky:


30,0% sodík, 4,6% vápník, 2,36% hořčík, 1,05% fosfor 

 

Složení:


chlorid sodný, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, směs minerálů, aromata, melasa 

 

Doplňkové látky na 1kg: 


6.000mg  zinek jako oxid zinečnatý (3b603), 1.000mg mangan jako oxid manganatý (E5), 700mg jod jako granulovaný jodid vápenatý (potahovaný, bezvodý) [3b203], 280mg kobalt jako granulovaný uhličitan kobaltnatý (potahovaný) (3b304l), 25mg selen jako selenit sodný (ES) 

 

Krmný návod: Umístěte na místo s volným přístupem zvířat. Toto minerální doplňkové krmivo smí být krmeno vzhledem k obsahu stopových prvků a vitamínů pouze koním, krávám a telatům do 1 % denní krmné dávky. 

Balení 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: