Spillers

Společnost SPILLERS, založená v roce 1958, uvedla na trh svou vůbec první krmnou směs pro koně SPILLERS Horse and Pony Cubes. Přestože se v průběhu let vyvíjely spolu s nejnovějšími výživovými poznatky, jsou i dnes široce používány a milovány. 

Již více než 50 let pokračují ve vedení výzkumu, inovacích a vývoji v oblasti výživy koní. ” Jsme nadšení, že pomáháme prospívat vašim koním a poníkům; Ať už je cílem sportovní výkon nebo si jen jednoduše užívat potěšení, které koně přinášejí. Naše odborné znalosti zajistí, že můžete svému koni poskytnout tu nejlepší výživu.”  

Díky spolupráci s WALTHAM – Pet nutrition center, který spojuje veterináře a odborníky na výživu po celém světě, zlepšují znalosti o tom, jak může výživa ovlivnit zdraví, chování, pohodu a výkon vašeho koně.  

Všechna naše krmiva jsou navíc zcela přírodní bez přidaných konzervantů a barviv. Všechna krmiva jsou taktéž "GMO FREE". Krmiva mají certifikát BETA UFAS NOPS, který garantuje, že krmiva neobsahují žádné nepovolené či dopingové látky a jsou bezpečná pro koně startující v soutěžích dle pravidel Mezinárodní jezdecké federace (FEI) a Jockey Clubu. 

Spillers patří mezi oficiální dodavatele krmiv reprezentačních týmů Velké Británie, USA, Irska a Španělska. 

9 položek celkem
alfalfa pro fibre right cropnew
Alfalfa-Pro Fibre 20kg
Momentálně nedostupné
734 Kč

Řezanka pro koně koně trpící žaludečními vředy

588
d
660 Kč

Granule pro nabrání a udržení svalové hmoty se současnou podporou zdraví trávícího ústrojí pro lehce vzrušivé koně ve špatné kondici

75
happy hoof rightnew2
708 Kč

Řezanka pro koně náchylné k laminitidě, trpící nadváhou a v boxovém odpočinku.

339
conditioning fibre right crop (1)new
799 Kč

Řezanka pro koně podvyživené a koně v závodním režimu.

6852
102475 senior conditioning mix left
695 Kč

Müsli pro aktivní koňské seniory, pro koně ve špatné kondici nebo pro zimní období jako prevence před úbytkem hmotnosti.

639
102475 senior super mash left
721 Kč

Mash pro skvělou kondici a zdraví trávícího ústrojí.

7638
shine
679 Kč

Müsli pro nabrání a udržení svalové hmoty, především pro koně podvyživené, sportovní, výstavní, barokní a westernová plemena

72
spillers cool mix
659 Kč

Müsli bez horké energie vhodné pro rekreační a sportovní koně v hobby zátěži. S extra přídavkem hořčíku.

333
98265 speedy mash produst bag left
678 Kč

Kaše hotová za 60s! Pro všechny koně a poníky

1731

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem