Dromy MinVin

Značka: Dromy
839 Kč 572 Kč od 572 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Minerálně vitaminová směs s probiotiky pro všechny kategorie koní. Podporuje kvalitní osvalení horní linie, kopytní rohovinu, pokožku, sportovní výkon, regeneraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerálně - vitaminová směs s aminokyselinovým komplexem, určená pro vybalancování krmných dávek všech kategorií koní.

Obsahuje ve vyváženém poměru komplex limitujících aminokyselin, který odpovídá složení svalové hmoty koně. Výrazně se podílí na osvalení horní linie. Během tréninku a po zvýšeném výkonu podporuje regeneraci svalů a předcházejí jejich poškození.

Chelátové formy stopových prvků s vysokou vstřebatelností a vzájemné poměry vitaminů, působí na zlepšení kondice koní, podporuje jejich imunitní systém, celkový metabolismus.

Během krátké doby působí na zlepšení stavu kopytní rohoviny, srsti a pokožky. V průběhu březosti a laktace poměr vitaminů A, E, a kyseliny listové,
jsou nezbytné v raném stadiu březosti pro zdárný vývoj plodu a kvalitu reprodukce.

Probiotické mikroorganismy mají zásadní vliv na rovnováhu a složení střevní mikroflóry. Zlepšují krmnou dávku pro příjem a využití krmiva zejména u sportovně využívaných koní se sníženou výkonností i koňských seniorů u kterých je třeba o trávicí trakt více pečovat. Účinná prevence průjmových, kolikových onemocnění a vředových chorob. Probiotika se aktivně podílejí na zlepšení stavu imunitního systému,
při výskytu stresových situací, snižují pravděpodobnost zhoršení stavu.

Dávkováni: 

1 odměrka = ±30 g

Pony a hříbata: 30 g denně
Mladí koně, senioři, koně ve střední zátěži: 50 g denně.
Březí klisny senioři: 60 g denně
Sportovní koně v zátěži: 70 g denně
Koně ve vysoké zátěži: 80 g denně

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: