Repelent pro koně Absorbine UltraShield, láhev s rozprašovačem 946ml

Značka: Absorbine
1 449 Kč –10 %
Repelent pro koně Absorbine UltraShield, láhev s rozprašovačem 946ml
1 449 Kč –10 % 1 304,10 Kč
Skladem

Špičkový americký repelent s pyrethroidy na českém trhu! Opravdu účinný repelent s dlouhotrvajícím účinkem. Hubí a odpuzuje přes 70 druhů hmyzu včetně hovad a klíšťata, která mohou přenášet lymskou boreliózu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový americký repelent s pyrethroidy na českém trhu! Opravdu účinný repelent s dlouhotrvajícím účinkem.

Hubí a odpuzuje přes 70 druhů hmyzu včetně hovad a klíšťat, která mohou přenášet lymskou boreliózu.

Tento repelent je vysoce účinný a dlouhotrvající, což znamená, že poskytuje spolehlivou ochranu proti hmyzu po dlouhou dobu.

Repelent pro koně Absorbine UltraShield, láhev s rozprašovačem 946ml

Repelent pro koně Absorbine UltraShield, láhev s rozprašovačem 946ml

Dlouhotrvající účinek až 17 dnů

Repelent pro koně Absorbine UltraShield, láhev s rozprašovačem 946ml

Hubí a odpuzuje až 70 druhů hmyzu

Repelent pro koně Absorbine UltraShield, láhev s rozprašovačem 946ml

Neobsahuje zakázané látky dle antidopigových pravidel FEI 2019

Repelent pro koně Absorbine UltraShield, láhev s rozprašovačem 946ml

Řada ochranných krémů a kondicionérů včetně aloe a lanolinu

Repelent UltraShield® EX Insecticide & Repellent

Přípravek neobsahuje zakázané látky dle antidopingových pravidel FEI 2019. Jedná se o sprej s obsahem pyretroidů (permethrin, pyrethriny + technický piperonyl butoxid), jejichž účinek je dle výrobce prodloužen na až 17 dní 24/7.

Obsahuje účinné insekticidní a repelentní látky, jejichž původ je odvozen z látek obsažených v květech kopretin. Repelentní účinek vydrží aktivní až 17 dnů! To je nejdéle ze všech repelentů prodávaných na českém trhu.

Obsahuje řadu ochranných krémů a kondicionérů včetně aloe a lanolinu. Je odolný vůči povětrnostním vlivům. Nový produkt značený hologramem pro rozlišení legálně dovezených výrobků.

UltraShield® EX Insecticide & Repellent se nevypotí, je voděodolný, nemastný a jeho prodloužený účinek, běžně zajišťovaný tzv. slunečními krémy pod různými obchodními názvy, je zde posílen použitím rovnou dvou takových. Obsahuje také výtažky z aloe a lanolinu. Odpuzuje a zabíjí široké spektrum hmyzu, od otravných much a mušek, přes moskyty, komáry, pakomárce (Culicoides), klíšťata, blechy, kloše, muchničky, tiplíky, vši...

POUŽÍVEJTE REPELENT BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.

Číslo schválení: MZDR 36305/2016/SOZ

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ|Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Účinné látky: 10 g/l 2-(2-butoxyetoxy)etyl-(6-propylpiperonyl)-ether; 5 g/l permethrin (ISO); 1 g/l pyrethriny a pyrethroidy propan-2-ol .
VAROVÁNÍ. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje permethrin (ISO); Cymbopogon winterianus, extrakt. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte
uvolnění do životního prostředí. Uniklý produkt seberte. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad odevzdáním ve sběrně nebezpečného odpadu. Nesmí se vylévat do kanalizace. Nepoužívejte ani neskladujte v dosahu tepla a otevřeného plamene. Používat v dobře větraných
prostorech. V případě požáru zabránit přistup nepovolaným osobám. Zamezit vdechování par. Zamezit styku s očima a kůží. Po skončení práce si důkladně umýt ruce a obličej vodou a mýdlem. Při práci nejíst, nepít, nekouřit. Za účelem ochrany životního prostředí zamezte vniknutí produktu nebo odtoku do kanalizace, příkopů, koryt a povrchových vod. Aplikací produktu za klidného počasí, kdy se v následujících 24 hodinách neočekává déšť, se pomůže zajistit, aby nedošlo k odvátí či odplavení produktu z místa použití. Neaplikujte přímo do vody nebo v její blízkosti. Odtok z místa použití může být nebezpečný pro ryby v přilehlých vodách. Zamezte znečištění vody při odstraňování mycí a oplachovací vody použité na vybavení. Nepříznivé vedlejší účinky: Produkt je vysoce toxický pro včely vystavené přímému ošetření nebo zbytkům na kvetoucích plodinách či plevelu. Neaplikujte produkt, hrozí-li zamoření kvetoucích plodin, pokud se v místě použití vyskytují včely. Toxický pro kočky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: