Instant Biotics pro rychlou obnovu přirozené střevní mikroflóry, 30 ml

Značka: NAF
449 Kč
Skladem do 3. pracovních dnů
NAF Instant Biotics obsahuje vysoce kvalitní živé kvasinky. Ty podporují osídlení střev vašeho koně zdraví prospěšnými mikroorganismy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAF Instant Biotics obsahuje vysoce kvalitní živé kvasinky. Ty podporují osídlení střev vašeho koně zdraví prospěšnými mikroorganismy.

Prebiotickými složkami jsou oligofruktózy (frukto-oligosacharidy a mannan-oligosacharidy). Podporují růst „dobrých mikroorganismů“ ve střevech koně. Instant Biotics podporuje trvalé osídlení „dobrými bakteriemi“ ve střevě, které následně vytlačují škodlivé bakterie a umožňuje vybudovat zdravou a stabilní střevní flóru.

Snadno použitelný vícedávkový aplikátor pro okamžité poskytnutí prebiotik a probiotik.

Podávejte v souladu s krmným návodem před, během nebo po užití antibiotik, střevních potížích či potenciálně stresových situacích, odčervení či při převozu koně nebo kdykoli, kdy může být ohrožena citlivá střevní mikroflóra. Obsahuje prebiotika FOS a MOS a živé probiotické kvasinky zvyšující stravitelnost pro stabilitu mikrobiomu.

Složení: Sójový olej (geneticky modifikované sójové boby), sušená syrovátka, dextróza, frukto-oligosacharidy (FOS 4 %), droždí (MOS 3 %).

Doplňkové látky na 1kg: Posilovač stravitelnosti: Saccharomyces cerevisiae CNCM I-4407 4b1702 2,1 x 1012 cfu

Analytické složky: Hrubý protein 9,5 %, hrubé tuky a oleje 55,1 %, hrubý popel 4,0 %, hrubá vláknina 1,30 %, popel nerozpustný v kyselinách 2,70 %, sodík 0,08 %

Krmný návod: Krmte dle potřeby dávkovačem přímo do huby.
Koně ml za den
Akutně: Závody, cestování, známky střevních potíží 10ml
Běžné použití: např. po užívání antibiotik nebo odčervení 5ml 
Hříbata:  Dle klinického pozorování, dle potřeby, např při říji hříbat, odstavu atd. 5ml

Balení: stříkačka 30ml

Věděli jste?

Jaký je rozdíl mezi práškem NAF Biotics a NAF Instant Biotics? NAF Biotics je směs probiotických živých kvasinek v kombinaci s prebiotiky pro podporu zdravé a stabilní střevní flóry. Prášková forma je ideální pro každodenní krmení. NAF Instant Biotics nabízí rychle působící, vysoce koncentrovaný booster prebiotik a probiotik ve snadno použitelné perorální stříkačce. Instantní verze je vhodná zejména v akutních případech nebo tam, kde je potřeba rychlé dodatečné podpory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: